EN|RU|UK
 Суспільство
  780  1

 Напередодні Фіналу Ліги чемпіонів в Україні відбудеться Міжнародний футбольний турнір Seni Cup 2018 серед вихованців психоневрологічних і дитячих будинків-інтернатів

Напередодні фіналу Ліги Чемпіонів, 24 травня, в Києві на спортивній базі «Святошин» відбудеться старт турніру Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних і дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2018.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

12 команд з різних регіонів поборються за право представляти Україну на міжнародному фінальному матчі Seni Cup у Польщі. Футбольні матчі відбуватимуться протягом двох днів – 24 та 25 травня за усіма правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу міста Києва.

Символічно, що національний відбір турніру Seni Cup відбудеться напередодні фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018, який буде 26 травня.

Як зазначають організатори, турнір Seni Cup є абсолютним відображенням всесвітньої комунікаційної кампанії від УЄФА – #EqualGame. Ініціатива #EqualGame спрямована на пропаганду інклюзивності та доступності футболу незалежно від статі, віку, фізичних і розумових особливостей. Існування футбольних команд ліги Seni Cup несе в світ ідею #EqualGame і мотивацію на спортивні досягнення.

"Вже 13 рік поспіль футбольні команди психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів змагаються за право представляти Україну на міжнародному фіналі у Польщі. Ми неймовірно пишаємося, що кожного року команди показують високий рівень підготовки. У лізі Seni Cup кожен учасник є вже автоматично переможцем. Наші футболісти перемагають себе та героїчно проходять крізь усі труднощі. Футбольні змагання Seni Cup – це унікальна нагода донести до суспільства меседж, що фізичні або розумові особливості не є перепоною для розвитку та особистих досягнень. Ми пишаємося усіма командами та з нетерпінням чекаємо оголошення переможців!" – прокоментував турнір генеральний директор компанії "Белла-Трейд", що організувала турнір Seni Cup 2018, Міхал Вишневські.

Напередодні Фіналу Ліги чемпіонів в Україні відбудеться Міжнародний футбольний турнір Seni Cup 2018 серед вихованців психоневрологічних і дитячих будинків-інтернатів 01

Нагадаємо, минулорічним переможцем стала команда зі Смілянського дитячого будинку-інтернату з Черкаської області. Друге місце посіли футболісти Зяньковецького психоневрологічного інтернату з Хмельницької області. Третє місце посіла збірна Стрижавського дитячого будинку-інтернату з Вінницької області.

Місія турніру – допомогти подолати дискримінацію, соціально адаптуватися та стати повноцінними членами суспільства особливо незахищеним верствам населення, людям з обмеженими розумовими і фізичними можливостями.

Турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія "Белла-Трейд" – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання відбуваються в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі та Україні.

Турнір проходить за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації футболу України, Федерації футболу м. Києва та компанії TZMO SA.

24 травня, 13.00.

Спортивна база "Святошин".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3064478
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору