EN|RU|UK
 За кордоном
  19595  88

 Кількість заяв від росіян про надання притулку в США перевищила 24-річний максимум. ІНФОГРАФІКА

Кількість заяв від громадян Російської Федерації, які звертаються за притулком до США, в 2017 році досягла 24-річного максимуму. Порівняно із 2016 роком показник збільшився відразу на 39%.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у відповідь на запит Radio Liberty повідомляє Служба громадянства та імміграції США (USCIS).

Кількість заяв від росіян про надання притулку в США перевищила 24-річний максимум 01

Зокрема, зазначається, що зростання прохань про притулок з боку росіян почалося в 2012 році й відтоді триває.

Так, за фінансовий 2017-й рік (до 30 вересня) влада США отримала 2664 клопотання. Цей показник більш ніж удвічі перевищує рівень 2012 року. Попередній рекорд був встановлений у 1994 році - тоді американська влада отримала 2127 клопотань.

Кількість заяв від росіян про надання притулку в США перевищила 24-річний максимум 02

Експерти припускають, що причина в придушенні інакомислення в РФ, що зростає, зокрема в серйозному тиску на політичну опозицію та бізнесменів, які не підтримують політику Кремля, а також у стигматизації сексуальних меншин, що посилюється.

Надана USCIS статистика не уточнює причини, зазначені прохачами, проте умовою для надання притулку є "переслідування або обґрунтований страх переслідувань за ознакою раси, релігії, національності, належності до певної соціальної групи або через політичну позицію".

Адвокат із Нью-Йорка Борис Палант зазначив, що більшість його справ про надання притулку громадянам Росії пов'язані з "переслідуванням у формі сфабрикованої кримінальної справи".

Видання зазначає, що велика частина мігрантів із Росії не входить до цієї статистики, бо вважає за краще не звертатися за притулком, а шукати інші механізми. При цьому, згідно зі звітом Академії народного господарства й державного управління при президенті Російської Федерації, країну щорічно залишає близько 100 тисяч осіб, з яких 40% мають вищу освіту.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3064344
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору