EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3493  12
Матеріали за темою:

 Вища рада правосуддя відкрила телефонну "гарячу лінію" для громадян

У Вищій раді правосуддя відкрили телефонну "гарячу лінію" для громадян.

Про це інформує Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, рішення про відкриття "гарячої лінії" прийнято з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, оперативного реагування на звернення громадян з питань діяльності ВРП, надання необхідної інформації.

"Із 2 травня 2018 року телефонна "гаряча лінія" працює щодня (за винятком святкових і вихідних днів) з понеділка по четвер - з 09:00 до 18:00, в п'ятницю - з 09:00 до 16:45, обідня перерва - з 13:00 до 13:45. Прийом дзвінків здійснюється за номером телефону: (044) 481-06-26", - йдеться в повідомленні.

Звернення громадян, у яких порушуються питання довідкового або консультативного характеру, і такі, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються безпосередньо після запису до електронного журналу під час телефонної розмови, інформують у ВРП.

Звернення громадян, у яких порушуються питання, що вимагають детального вивчення та опрацювання, фіксуються посадовою особою за відповідною формою і передаються до управління документального забезпечення для реєстрації. Подальший розгляд цих звернень здійснюється в порядку, передбаченому для розгляду письмових звернень, відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян".

Також у ВРП зазначають, що дисциплінарні скарги щодо дисциплінарного проступку судді (суддів) на телефонну "гарячу лінію" не прийматимуться.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3064272
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору