EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  4693  11
Матеріали за темою:

 Розвиток військової медицини є пріоритетним у діяльності Кабміну, - Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що розвиток військової медицини є пріоритетним у діяльності уряду.

Про це він сказав під час третього засідання Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і установ охорони здоров'я, яке відбулося в середу під його головуванням, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Розвиток військової медицини є пріоритетним у діяльності уряду України, адже високий рівень надання медичної допомоги на полі бою і в закладах охорони здоров’я є запорукою порятунку життя українських громадян", - сказав Розенко.

Він зауважив, що законодавча база України досі не мала уніфікованих підходів, єдиних норм, протоколів, стандартів і принципів надання медичної допомоги на полі бою і в закладах охорони здоров'я.

Тому, зазначив Розенко, "одним із головних завдань на сьогодні є уніфікація нормативної бази, постачання, підготовки, протоколів, лікування, реабілітації та адаптації військовослужбовців тощо".

"Ми розпочали це робити і переконаний, що вже прийняті й наступні рішення Координаційного центру дозволять зробити не один крок уперед", - наголосив він.

Учасники засідання розглянули низку важливих питань та ухвалили необхідні рішення щодо, зокрема, удосконалення роботи Координаційного центру, діяльності медичних служб сил оборони та порядку надання медичної допомоги військовослужбовцям.

Як відомо, Координаційний центр з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету міністрів України, утвореним з метою сприяння забезпеченню координації дій, спрямованих на надання медичної допомоги, зокрема із залученням органів і закладів охорони здоров’я, військовослужбовцям Збройних сил, Держспецзв’язку, Держспецтрансслужби, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних та розвідувальних органів у частині залучення їх до виконання завдань з оборони держави, населенню; сприяння забезпеченню виконання завдань, визначених оперативною ціллю 4.2 Стратегічного оборонного бюлетеня України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3064270
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору