EN|RU|UK
 Суспільство
  3700  15
Матеріали за темою:

 Формат роботи системи блокпостів у Донецькій і Луганській областях буде змінено, - Нацполіція

Зміни відбудуться в рамках проведення на сході країни операції об'єднаних сил. Про це заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв повідомив сьогодні, 2 травня, в Краматорську під час спільного брифінгу задіяних в операції підрозділів і відомств.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Нацполіції.

В інформації зазначається: "З 30 квітня 2018 згідно з Указом Президента України на території Донецької та Луганської областей розпочато операцію об'єднаних сил (ООС), до складу яких входять і органи Національної поліції України.

Як розповів заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв, функції поліції в зоні проведення операції залишаються незмінними.

"Це гарантування охорони громадського порядку та безпеки, а також протидія злочинності. Також керівництвом операції об'єднаних сил введено посаду заступника керівника ООС із координації діяльності органів Національної поліції.

Його безпосереднім завданням є організація взаємодії зі Збройними силами України, Національною гвардією, Державною прикордонною службою, Державною службою з надзвичайних ситуацій, а також іншими підрозділами, які залучені до складу сил і засобів ООС", - розповів Костянтин Бушуєв.

Крім того, тривають заходи поліції щодо недопущення потрапляння на підконтрольну Україні територію осіб, які мають намір дестабілізувати ситуацію або тих, хто причетний до участі в незаконних збройних формуваннях.

Допомагає виявляти посібників терористів і диверсантів система стоп-контролю, де поліцейські продовжують нести службу. Однак найближчим часом їх кількість буде переглянуто.

За словами Костянтина Бушуєва, перегляд формату роботи блокпостів, перш за все, спрямований на зменшення соціальної напруженості, що виникала у зв'язку з перевірками на стоп-контролі, які фактично не виконують функцій, пов'язаних із забезпеченням оборони або національної безпеки.

"Їхню кількість буде зменшено. А порядок пропуску на блокпостах буде відрегульовано відповідно до рішень, які будуть прийняті командуванням ООС", - зазначив заступник голови Нацполіції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3064238
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору