EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  2068  4

 Стан здоров'я Узеіра Абдуллаєва, який перебуває в сімферопольському СІЗО, критичний, - Полозов

Адвокат Микола Полозов звернувся до Громадської спостережної комісії окупованого РФ Криму і російського омбудсмена через критичний стан здоров'я Узеіра Абдуллаєва.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Микола Полозов.

"У зв'язку з критичним станом здоров'я Узеіра Абдуллаєва, що перебуває в СІЗО Сімферополя, я направив чергове звернення до Громадської спостережної комісії в Криму. Сьогодні члени ГСК мають відвідати Узеіра у в'язниці. Сподіваюся, після цього ситуація зрушиться з мертвої точки. Також я готую звернення на ім'я Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової", - написав він.

Текст звернення Полозова до членів ГСК РК подаємо в повному обсязі:

"Звернення до членів ГСК РК у зв'язку з критичним станом здоров'я ув'язненого Абдуллаєва Узеіра.

Шановні члени Громадської спостережної комісії Республіки Крим!

Звертаюся до Вас із проханням про негайне реагування в зв'язку з критичним станом здоров'я Абдуллаєва Узеіра, що перебуває в камері № 101 ФКЗ СІЗО-1 УФСВП Росії у РК.

Абдуллаєв Узеір нині страждає на захворювання тромбофлебіт, ускладнення сепсису м'яких тканин і крові, проникаюче до кістки. Можливості надання йому медичної допомоги в умовах ФКЗ СІЗО 1 УФСВП  Росії в РК зводяться до паліативного застосування курсу антибіотиків широкого спектру дії, що не впливає позитивно на стан здоров'я Узеіра Абдуллаєва.

Особливості наявного в нього захворювання з високою часткою ймовірності можуть спровокувати відрив тромбу з подальшою негайною смертю.

Запобігти цим наслідкам можливо лише в умовах медичного закладу, з можливістю забору крові для проведення аналізів з короткою періодичністю і застосування лікарських засобів антикоагулянтного ряду (гепариновий тип) за певною схемою під постійним наглядом лікаря.

Останніми днями стан здоров'я Узеіра Абдуллаєва різко погіршився. Він перебуває в критичному стані й підлягає негайній госпіталізації.

З огляду на те, що зараз вихідні та святкові дні, доступ у ФКЗ СІЗО-1 УФСВП  Росії у РК для захисників і адвокатів закритий.

Водночас, згідно з Федеральним законом від 10.06.2008 № 76-ФЗ "Про громадський контроль за забезпеченням прав людини в місцях примусового тримання і про сприяння особам, які перебувають у місцях примусового тримання" члени ГСК мають право на відвідування ув'язнених у вихідні та святкові дні.

Статтями 16-16.1 зазначеного закону передбачено право членів ГСК здійснювати громадський контроль за дотриманням права особи, яка перебуває в місцях примусового тримання, на охорону здоров'я.

З огляду на те, що стан здоров'я Узеіра Абдуллаєва погіршується з кожною годиною і вкрай висока ймовірність його загибелі, я закликаю членів ГСК РК негайно відвідати Узеіра Абдуллаєва в ФКЗ СІЗО-1 УФСВП РФ у РК і посприяти в його негайному переміщенні в медичний заклад для надання медичної допомоги".

Стан здоровя Узеіра Абдуллаєва, який перебуває в сімферопольському СІЗО, критичний, - Полозов 01

Стан здоровя Узеіра Абдуллаєва, який перебуває в сімферопольському СІЗО, критичний, - Полозов 02

Нагадаємо, 10 квітня так званий Верховний суд окупованого Криму продовжив арешт фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір": Теймура Абдулаєва, Узеіра Абдулаєва, Айдера Саледінова, Рустема Ісмаілова, Еміля Джемаденова. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063958
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору