EN|RU|UK
 Політика України
  95943  584
Матеріали за темою:

 У зв'язку з посиленням вимог житлові субсидії можуть втратити до 20% українців, - Мінсоцполітики

Наступного опалювального сезону субсидії на оплату житлово-комунальних послуг може втратити кожна п'ята українська родина. Точна кількість українців, які втратять право на субсидії після зміни критеріїв їх нарахування, буде відома приблизно через півроку.

Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, приблизно 15-20% тих, хто сьогодні отримує субсидії, можуть втратити право на пільги з початку нового опалювального сезону. Це пов'язано з прийнятими Кабінетом Міністрів змінами критеріїв надання пільг.

Чиновник зазначив, що точні цифри з'являться через півроку дії критеріїв.

"Але об'єктивно, на наш погляд, десь відсотків 15-20. Це ті, хто може її не одержати на наступний період", - зазначив Музиченко.

Музиченко розповів, що субсидії можуть втратити люди, які мають нові автомобілі.

"Це автомобілі, яким менше 5 років. Тобто не сам факт здійснення покупки протягом останніх 5 років, а наявність автомобіля, з дня випуску якого минуло менше часу. Тобто це досить цінні речі", - пояснив він.

Також на субсидію не зможуть претендувати ті, хто має житло з великою квадратурою.

"Для квартир це 120 квадратних метрів, для будинків - 200. Але є винятки для багатодітних, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, де активно проживає велика кількість людей", - розповів Музиченко.

За його словами, нові правила призначення субсидій мають підвищити ефективність програми житлових субсидій.

"Передбачено більше стимулів для того, щоб наші працездатні громадяни, які не працюють, все-таки вирішували питання щодо свого працевлаштування і отримання доходів. І головне, щоб вони ці доходи показували", - сказав Музиченко.

Нагадаємо, Кабмін посилив вимоги для отримання субсидій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063883
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору