EN|RU|UK
 Політика України
  4531  18

 Сьогодні в 40 об'єднаних громадах відбудуться вибори, - Зубко

У неділю, 29 квітня, в 40 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) - 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ - в 17 областях України відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

"Час обирати нових лідерів нової системи управління країною, які готові власноруч змінювати на своїх територіях життя на краще і творити. Вітаю з днем народження 40 об'єднаних громад, у яких сьогодні відбуваються перші вибори", - написав він.

Зазначається, що до складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради, зокрема 4 міські, 16 селищних та 113 сільських.

Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 1 об’єднаній територіальній громаді, у Волинській області - в 1 ОТГ, у Дніпропетровській області - в 4 ОТГ, у Донецькій області - в 1 ОТГ, у Запорізькій області - в 7 ОТГ, в Івано-Франківській області - в 2 ОТГ, у Кіровоградській області - в 3 ОТГ, у Луганській області - в 1 ОТГ, в Одеській області - в 3 ОТГ, у Полтавській області - в 2 ОТГ, у Рівненській області - в 3 ОТГ, у Сумській області - в 1 ОТГ, у Тернопільській області - у 2 ОТГ, у Харківській області - в 4 ОТГ, у Херсонській області - в 1 ОТГ, у Хмельницькій області - у 2 ОТГ, у Чернівецькій області - у 2 ОТГ.

"Символи змін - сучасні нові школи, дитсадки, амбулаторії, будинки культури, дороги... Для жителів нових громад це нова точка відліку, нові фінансові можливості, зовсім інший підхід до планування та управління, вірний шлях до розвитку", - зазначив Зубко.

Окрім того, 29 квітня відбудуться ще й додаткові вибори депутатів у громадах, приєднаних до ОТГ. Зокрема, у Житомирській області такі вибори відбудуться у 2 селищних радах, у Запорізькій області - в 1 сільській раді, у Харківській області - в 1 селищній раді, у Чернівецькій області - в 1 селищній раді.

"Після проведення виборів 29 квітня загалом в Україні буде створено 705 ОТГ", - резюмував Г.Зубко .

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063876
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору