EN|RU|UK
 Суспільство
  4567  20

 Українська академія лідерства оголосила про додатковий набір для молоді, що живе на окупованих територіях

Українська академія лідерства (УАЛ) оголошує додатковий набір для ініціативної молоді 16-18 років, що живе на окупованих територіях.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні академії в Facebook.

За даними Міністерства соціальної політики, станом на лютий 2018 року, в Україні налічувалося близько 1,5 млн внутрішньо переміщених осіб. Ще більше наших співвітчизників перебувають на окупованих територіях. Саме для них академія відкриває додатковий набір.

"Загальний набір заявок на 2018/2019 навчальний рік уже завершився. І ми маємо високий конкурс - майже 14 осіб на одне місце. Проте нам важливо окремо звернутися до молодих українців, які зараз перебувають на тимчасово окупованій території", - розповів керівник Української академії лідерства Roman Tychkivskyy.

"Спеціально для вас ми маємо зарезервовані місця, бо вважаємо, що 10-місячна навчальна програма в академії - це дуже добра нагода об’єднатися з однолітками, Україною та світом", - зазначив він.

УАЛ шукає ініціативну молодь 16-18 років, котра хоче пізнати країну та світ, обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Студенти академії навчаються в найкращих лекторів і проходять освітній курс із понад 30 дисциплін, долучаються до соціальних ініціатив у команді активної молоді.

Проходження відбору є безкоштовним, а для навчання в академії студенти отримують персональні гранти від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund та партнерів УАЛ у розмірі 12 500 доларів. Ці кошти покриватимуть витрати на навчання, проживання та страхування здоров’я.

Щоб отримати спеціальний код для подачі заявки, потрібно написати у приватні повідомлення на сторінці УАЛ у Facebook, а сама подача здійснюється на http://ual.org.ua/anketa/ Заявки приймаються до 14 травня. 

Українська академія лідерства оголосила про додатковий набір для молоді, що живе на окупованих територіях 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063589
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору