EN|RU|UK
 Політика України
  4485  7

 Інвестиції та участь міжнародних компаній в управлінні ГТС України підвищать її конкурентоспроможність, - посол ФРН Райхель

Участь міжнародних компаній в управлінні газотранспортною системою (ГТС) України може підвищити її конкурентоспроможність, заявив посол Німеччини в Україні Ернст Райхель.

"Ми віримо, що участь та інвестиції міжнародних компаній могли б відіграти велику й позитивну роль у підвищенні конкурентоспроможності ГТС. Ми вступаємо в фазу, де ймовірність більшої конкуренції за українську ГТС зростає, тому газотранспортна система України потребує ініціативи, щоб зробити її більш життєздатною і рентабельною", - сказав він у спільному інтерв'ю з послом Франції Ізабель Дюмон агентству "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Е.Райхель додав, що Європейська комісія внесе свої пропозиції щодо залучення міжнародних компаній до управління українською ГТС.

У свою чергу І.Дюмон зазначила, що обов'язковими умовами для значних інвестицій з боку європейських компаній в ГТС України є зрозумілі та прозорі умови роботи та сприятливий бізнес-клімат.

Як повідомлялося з посиланням на Кабінет Міністрів України, Єврокомісія візьме участь у розробці умов конкурсу із залучення міжнародного партнера для ПАТ "Магістральні газопроводи України" ("МГУ"). На сьогодні інтерес до участі в управлінні ГТС України проявили 10 компаній: Eustream (Словаччина), Snam (Італія), Gazunie (Голландія), GRTgaz (Франція), GAZsystem (Польща), Desfa (Греція), Reganosa (Іспанія), Verbunddnelz Gaz AG (Німеччина), Fluxys (Бельгія), Transgaz (Румунія). Пропускна спроможність ГТС України на вході становить 288 млрд куб. м, на виході - 178,5 млрд куб. м, зокрема до країн Європи 142,5 млрд куб. м, Молдови - 3,5 млрд куб. м.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063420
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору