EN|RU|UK
 Політика України
  8010  31

 Стосовно "дорожньої карти" імплементації Мінських угод зберігаються базові розбіжності з Росією, - посол ФРН Райхель

У дискусіях з питання "дорожньої карти" імплементації Мінських угод зберігаються базові розбіжності з Росією, узгодженого тексту немає, повідомив посол Німеччини в Україні Ернст Райхель.

"Дискусії щодо проекту "дорожньої карти" засвідчили, що є базові розбіжності, зокрема щодо послідовності дій. (...) Обговорюємо ми їх у рамках проекту "дорожньої карти" чи ні - з’ясувалося, що суперечності залишаються, тому узгодженого тексту "дорожньої карти" немає", - сказав Е.Райхель у спільному інтерв'ю з послом Франції Ізабель Дюмон агентству "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Посол уточнив, що Німеччина, Франція й Україна наполягають на першочергових умовах безпеки в регіоні.

"У нас є Україна, і Франція, і Німеччина, які говорять: спочатку припинення вогню і відведення важкого озброєння. Росія ж наполягає на політичних аспектах, закладених у Мінських домовленостях", - додав дипломат.

У свою чергу, І.Дюмон розповіла, що Франція і Німеччина також перебувають у тісній співпраці зі США щодо питання України.

"Щоразу, коли спецпредставник США щодо України Курт Волкер веде переговори з питання України, мають місце консультації з французькими і німецькими офіційними представниками. У нас дуже тісна співпраця між США, Францією і Німеччиною. Ми рухаємося в одному напрямку, немає суттєвої різниці в баченні мети, якою є імплементація Мінських домовленостей, припинення вогню тощо", - пояснила вона.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063416
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору