EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  19197  85

 Для появи власної Кремнієвої долини ми мусимо здійснити важливі законодавчі перетворення, - Гройсман

Урегулювання питання авторських прав і патентів, будь-яких інших видів інтелектуальної власності є необхідною умовою подальшого розвитку економіки.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у зверненні з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності.

"Сьогодні світ стоїть на порозі великих змін і викликів, що ставлять нові завдання перед урядами держав і суспільствами. Одним із таких викликів є здатність країн до трансформації в напрямі високого технологізму, креативної економіки, захисту інформації та інтелектуальних прав. Механізм захисту інтелектуальної власності є однією з найважливіших передумов технологічного розвитку сучасного суспільства, його переходу в інформаційну епоху, появи потужних інноваційних компаній нового типу", - йдеться у зверненні прем'єра.

За словами Гройсмана, у нашій країні надзвичайно розвинуте ІТ-середовище, однак питання інтелектуальної власності залишається відкритим і порушення у цій сфері, на жаль, досі трапляються дуже часто. Водночас в Уряді розуміють, що питання авторських прав і патентів, будь-яких інших видів інтелектуальної власності є необхідною передумовою подальшого розвитку економіки.

"Для появи власної Кремнієвої долини ми мусимо здійснити важливі законодавчі перетворення: створити в країні атмосферу беззаперечного панування закону у сфері захисту інтелектуальної власності. Боротьба з порушенням авторських прав є одним із міжнародних зобов'язань України, тому ми приділяємо цьому питанню значну увагу", - повідомив глава українського уряду.

Також він додав, що розвиток інноваційних технологій є одним з пріоритетів роботи Уряду.

"Останнім часом у країні створюється дедалі більше умов для появи індустріальних парків, заснування перспективних стартапів, впровадження нових ІТ-проектів. Упевнений, що повага до інтелектуальної власності є одним з елементів подальшого інноваційного розвитку України та становлення нового формату економічної та інтелектуальної культури країни. Тому ми продовжимо роботу в цьому напрямі і зробимо все необхідне для належного розвитку та захисту вітчизняних креативних індустрій і будь-якого виду інтелектуальної діяльності. Переконаний, що сьогодні ми зміцнюємо фундамент, на який опиратиметься подальший інтелектуальний, технологічний, економічний поступ нашої держави та суспільства", - резюмував прем'єр-міністр.

 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063403
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору