EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  11642  54

 ПАРЄ одноголосно підтримала резолюцію про боротьбу з російською пропагандою на рівні ЄС з доповіді української делегації, - Ар'єв

Глава української делегації Володимир Ар'єв повідомив, що Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила нову резолюцію для боротьби з російською пропагандою.

Про це дипломат написав на своїй facebook-сторінці, передає Цензор.НЕТ.

"Ще одна невелика перемога. ПАРЄ щойно одноголосно ухвалила резолюцію щодо моєї доповіді: висловила підтримку протидії російській пропаганді на рівні ЄС і рекомендувала країнам - членам Ради Європи створити органи (observatories) для відстеження дезінформації і фейків", - зазначив Ар'єв.

Далі він процитував резолюцію: "7. У деяких випадках державні засоби масової інформації були перетворені на пропагандистські інструменти та використані для передачі фальшивих новин або розпалювання ненависті ксенофобії проти меншин та певних груп. Це призводить до відсутності незалежності та низьких етичних стандартів у ряді засобів масової інформації та пояснює дедалі більшу недовіру населення. У зв'язку з цим Асамблея підтверджує свою підтримку рішенню Європейської Ради 2015 про боротьбу з потоком дезинформації та відвертої неправди, що походять з засобів масової інформації та онлайн-аккаунтів у Російській Федерації, шляхом створення Спеціальної групи "East StratCom". Крім того, Асамблея вітає Спільну заяву Спеціального доповідача Організації Об'єднаних Націй по свободі слова та трьох регіональних доповідачів у 2017 році про те що державні суб'єкти не повинні створювати, спонсорувати та розповсюджувати дезінформацію чи пропаганду"

ПАРЄ одноголосно підтримала резолюцію про боротьбу з російською пропагандою на рівні ЄС з доповіді української делегації, - Арєв 01

Нагадаємо, 23 квітня в Страсбурзі стартувала сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. На другий день ПАРЄ ухвалила рішення про визнання Росії такою, що фактично контролює території Донбасу. Завершиться сесія 27 квітня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063358
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору