EN|RU|UK
 Політика України
  22958  100

 Луценко в Брюсселі: "Ми знищили корупцію в державних закупівлях"

В Україні знищено корупцію в державних закупівлях, а також автоматизовано відшкодування ПДВ.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУпро це Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив у ході виступу в Брюсселі на тему: "Чи може Україна виграти війну проти корупції?"

"Коли у тебе пробоїна в трюмі корабля, то активно працювати помпою недостатньо. Засуджені корупціонери - не кінцевий результат боротьби, необхідно ліквідувати схеми, які вони використовують. Ми знищили корупцію в державних закупівлях, автоматизували відшкодування ПДВ, ліквідували так звані податкові майданчики, але чимало проблем ще належить вирішити", - повідомив Луценко.

Крім того, Генпрокурор зазначив, що такі новації в роботі органів прокуратури, як створення Генеральної інспекції, формування органів самоврядування, імплементація Дорожньої карти, реформування органів прокуратури спільно з іноземними партнерами забезпечуватимуть роботу прокурорів відповідно до кращих світових стандартів і в довгостроковій перспективі це сприятиме підвищенню привабливості України для інвестицій.

Також під час свого виступу Луценко зазначив, що підписане ним минулого року розпорядження про зниження тиску на чесний бізнес, налагодження прямого діалогу з Радою бізнес-омбудсмена і бізнес-асоціаціями є важливими практичними заходами на шляху до збільшення інтересу іноземних підприємців до нашої країни.

"Запевняю вас, що голос бізнесу добре чути в правоохоронних органах України", - підкреслив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063304
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору