EN|RU|UK
 Політика України
  11759  55

 Держкомтелерадіо заборонив ввезення в Україну дитячої книги "Як жили на Русі" через пропаганду держави-агресора

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну російської дитячої книги "Як жили на Русі" через пропаганду держави-агресора.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.

"Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Якабу Трейд" у видачі дозволу  на ввезення з території держави-агресора книги Олени Качур "Как жили на Руси" (видавець – ООО "Манн, Иванов и Фербер", м. Москва) у кількості 10 тис. примірників", - повідомила прес-служба Держкомтелерадіо.

Зазначається, що це рішення ухвалено у зв'язку з тим, що в цьому виданні, розрахованому на дитячу читацьку аудиторію, є ознаки пропаганди держави-агресора і фальсифікації історії Київської Русі та невизнання Української держави.

На цей момент у переліку є 46 заборонених видань.

Раніше Держкомтелерадіо внесло 137 книг до переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Серед них книги Захара Прилєпіна, Дмитра Goblin Пучкова, Олександра Дугіна, Сергія Доренка та Едуарда Лимонова.

Нагадаємо, 16 січня Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив у ввезенні в Україну 25 виданих у Росії в 2015-2017 роках книг. У список заборонених на ввезення в Україну потрапили: "Сталінград" Ентоні Бівора, дві книги серії "Історія Російської держави" Бориса Акуніна, "Дочка Леніна - погляд на історію" Едварда Радзинського, "Православ'я. Чесна розмова" протоієрея Всеволода Чапліна, "Моїй Матильді. Любовні листи і щоденники Миколи Другого" Бориса Соколова, і інші, серед яких також дитяча література (зокрема, енциклопедії). Рішення про заборону було прийнято "на підставі негативного висновку експертної ради з питань аналізу та оцінки друкованої продукції". У грудні минулого року Державний комітет з телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 20 книг, виданих у Росії, зокрема казок про богатирів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3063293
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору