EN|RU|UK
 Політика України
  7198  32

 Не треба допомагати уряду, треба приходити і працювати разом, - Гройсман про реформу держслужби

Реформа держуправління має переформатувати структуру керівництва державою і впровадити нові підходи, здатні привести Україну до успіху. На цьому шляху уряд очікує бажання приєднатися до спільної роботи.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з професором Френсісом Фукуямою, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що професор Фукуяма приїхав в Україну в рамках презентації своїх напрацювань в сфері реформи державної служби.   

"Ми обговорюємо питання державної служби. Воно завжди політизувалося, чиновникам не вистачало прозорості. Якість послуг та якість рішень завжди були не зовсім професійними, м’яко кажучи, - сказав Володимир Гройсман. - Разом з тим, зрозуміло, що суспільство не зовсім розуміє, що таке реформа держслужби. Як це відчути? Реформа означає, що прийшли люди, які можуть якісно приймати рішення і надавати послуги. Тож ми почали змінювати систему управління державою".  

Глава Уряду повідомив, що результати перетворень вже є. Досвід є різний. "Нова якість це те, чого потребують українці. Вони будуть бачити результат. І плюси досвіду ми маємо примножити, а недоліки – викреслювати з порядку денного нашої роботи", - зазначив прем’єр-міністр.  

Гройсман привітав і нові проекти, які реалізуються в рамках реформи. Серед них – ідея удосконалення державної служби спільно з Асоціацією "Професійний Уряд" та Київською школою економіки за підтримки професора Стенфордського університету Френсіса Фукуями. 

"Не треба допомагати Уряду. Треба приходити в Уряд і працювати, аби зрушити машину державної служби, - додав Володимир Гройсман. – Наша мета: зробити сильну країну – з сильною демократією, з сильною економікою, сильною судовою системою. Таке завдання має стати тим, заради чого ми прокидаємося і робимо свою справу".  

Зі свого боку професор Фукуяма підкреслив, що Україна сьогодні перебуває на передовій розбудови демократії. "Сучасна, професійна, неупереджена державна служба – це той напрямок, який не одержав свого часу належної уваги, але зараз в Україні є лідери, які готові впроваджувати зміни", - зазначив професор.  

Асоціація "Професійний уряд" об’єднала більше 3 тисяч молодих українців, які навчались в найкращих університетах Європи та США і повернулись сюди будувати нову Україну.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3062901
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору