EN|RU|UK
 Політика України
  24506  100

 Найсуттєвіші проблеми щодо прав людини в Україні спостерігаються на Донбасі, а також пов'язані з корупцією і цензурою, - Держдеп США

Моніторинг США показав в Україні серйозні порушення прав людини, корупцію у владі й цензуру.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише Укрінформ із посиланням на Доповідь із питань правозахисної діяльності за підсумками 2017 року, опубліковану 20 квітня на сайті Державного департаменту США.

"Найсуттєвіші проблеми щодо прав людини включали позазаконні страти та політично мотивовані зникнення в контексті конфлікту на Донбасі; катування; а також жорстокі й небезпечні для життя умови у в'язницях та місцях затримання; свавільні арешти й затримання; відсутність незалежності суддів", - зазначається в документі.

Інші зловживання охоплювали "широкомасштабну корупцію на урядовому рівні; цензуру; блокування веб-сайтів; нездатність уряду притягнути до відповідальності винуватців насильства проти журналістів та активістів боротьби з корупцією; а також насильство проти етнічних меншин та осіб ЛГБТ-спільноти".

Як зауважується у звіті, уряд, як правило, не вживає належних заходів для переслідування або покарання більшості посадових осіб, які вчинили зловживання, через це є безкарність.

Водночас, у Держдепі звернули увагу на ситуацію в окупованому російськими силами Донбасі, де відбуваються політично мотивовані зникнення людей, катування та незаконні затримання. Крім того, зазначається про обмеження свободи слова, зборів та об'єднань, пересування; а також обмежений доступ для надання гуманітарної допомоги в регіоні.

Нагадаємо, Держдепартамент США також представив окремий розділ про порушення прав людини в Криму.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3062565
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору