EN|RU|UK
 Політика України
  16336  111

 Екс-дружина Портнова суддя Белоконна пройшла тестування у ВККС і тепер довічно вершитиме правосуддя, - адвокат Маселко

Екс-дружина і мати двох дітей Андрія Портнова, який був архітектором судоустрою і володарем "правосуддя" часів Януковича не лише успішно пройшла оцінювання, а й показала дуже високі результати - 823 бали.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook пише член Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів, адвокат Роман Маселко.

"Екс-дружина Портнова, суддя Оболонського суду успішно пройшла тестування у ВККС і тепер уже довічно вершитиме правосуддя. 17 квітня Вища кваліфікаційна комісія суддів проводила оцінювання судді Оболонського суду Белоконної І.В. Екс-дружина і мати двох дітей Андрія Портнова, який був архітектором судоустрою і володарем "правосуддя" часів Януковича не лише успішно пройшла оцінювання, а й показала дуже високі результати - 823 бали. Це означає, що комісія дуже високо оцінила саме її доброчесність ", - написав він.

"Хтось скаже - але ВККС не могла звільнити суддю лише за те, що вона екс-дружина одіозного Портнова. Все правильно. Цей факт лише є родзинкою в біографії Інни Вікторівни. За це звільняти не можна. Але є ціла низка фактів, які стосуються безпосередньо І. Белоконної. Вони прекрасно розкриті в сюжеті Марини Ансіфорової й однозначно ставлять під сумнів доброчесність цієї судді ", - зазначив Маселко.

"Нагадую, ВККС проводить оцінку всіх діючих суддів. Найближчим часом планується провести оцінку 2800 суддів. Громадська рада доброчесності заявила про вихід із процесу оцінювання, яке стало обманом громадськості і призведе до появи на посадах нечесних суддів. ГРД виставила низку вимог щодо повернення громадськості в процес оцінювання, але ВККС повністю їх проігнорувала і продовжує повним ходом залишати на посадах ось таку Белоконну, суддів Майдану та інших дискредитованих суддів", - резюмував адвокат.

Як повідомлялося раніше, за десять місяців після початку роботи в Оболонському райсуді судді Інни Белоконної, її сім'я отримала дві квартири по 150 квадратів в елітних кварталах Києва.

Екс-дружина Портнова суддя Белоконна пройшла тестування у ВККС і тепер довічно вершитиме правосуддя, - адвокат Маселко 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3062303
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору