EN|RU|UK
 Суспільство
  5761  23

 Німеччина виділила Україні 9 млн євро на житло для переселенців: кошти направлять у Дніпропетровську, Запорізьку та Харківську області

Україна отримає від уряду Німеччини 9 млн євро на створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб і розвиток інфраструктури у відповідних містах.

Про це повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики, передає Цензор.НЕТ.

Відповідні фінансову і проектну угоду підписали в четвер міністр соцполітики Андрій Рева, керівник міського та інфраструктурного підрозділу Німецького державного банку розвитку (KfW) Маріон Кнеш, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) Андрій Лактіонов у присутності посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля і директора бюро KfW в Україні Лутца Хорн-Хааке.

Безповоротна фінансова допомога надається Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через KfW. Проект "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI" триватиме чотири роки. Кошти будуть спрямовані в Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні Україні райони Донецької і Луганської областей.

Новий проект допоможе забезпечити соціальним житлом близько 1 тис. переселенців. Розпорядником коштів виступає Український фонд соціальних інвестицій.

"У рамках нового проекту на виділені урядом Німеччини кошти ми відновимо або побудуємо "з нуля" 10-12 багатоквартирних будинків для внутрішньо переміщених осіб. Поруч з кожним будинком відремонтуємо школу або дитсадок - швидко, прозоро, за німецькими стандартами енергоефективності та якості в цілому", - зазначив виконавець Фонду Андрій Лактіонов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3062234
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору