EN|RU|UK
 Економіка
  758  0

 Черговий заарештований актив - зерновий елеватор у Новоайдарі - передано компанії-управителю, - Нацагентство з розшуку та менеджменту активів

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (далі - Національне агентство) продовжує налагоджувати ефективне партнерство з бізнесом у різних виробничих сферах. Так, недавно Національне агентство передало в управління компанії-управителю черговий заарештований актив - зерновий елеватор, розташований на території Луганської області в смт Новоайдар.

Про це повідомили в Нацагентстві (АРМА).

Голова Національного агентства Антон Янчук зазначив, що це перший приклад передачі в управління такого підприємства аграрного сектору. Завданням управителя є збереження економічної вартості цього підприємства і перерахування доходів від управління до державного бюджету відповідно до умов укладеного договору.

Передача елеватора в управління є відповідальним кроком як для Національного агентства, так і для керівника, адже вона має стратегічне значення для всього регіону. Новоайдарський елеватор є одним з найбільших діючих елеваторів на території східної України з розвиненою інфраструктурою та обсягом потужностей для зберігання зернових понад 120 тис. т.

Безперебійна робота елеватора, особливо напередодні жнив - це стабільні відрахування до бюджетів усіх рівнів та майже 200 робочих місць для області.

Надалі Національне агентство буде здійснювати моніторинг ефективності управління. На сьогодні є підстави вважати, що таке управління може стати черговим прикладом ефективної співпраці бізнесу і держави.

Нагадаємо, що активи елеватора передані в управління Національному агентству на підставі постанови Печерського районного суду м. Києва від 17.01.2018.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3062157
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору