EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2789  13

 МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідування деяких районів Єгипту через надзвичайний стан у країні

Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам під час планування поїздок до Єгипту враховувати режим надзвичайного стану в країні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні консульської служби МЗС України.

"15.04.2018 парламент Арабської Республіки Єгипет вчергове продовжив режим надзвичайного стану в країні на три місяці. В умовах надзвичайного стану в Єгипті діють посилені заходи безпеки в аеропортах, готелях, місцях розташування релігійних святинь і культових споруд, курортних зонах і прилеглих до них пляжних смугах", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Збройні сили і МВС Єгипту проводять антитерористичну операцію "Синай-2018" в північній і центральній частинах Синайського півострова, дельті Нілу і в Західній пустелі Єгипту.

"На тлі збереження в Єгипті підвищеного рівня безпеки заходів, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України під час планування подорожі до Єгипту враховувати режим надзвичайного стану в країні, а також ситуацію з проведенням в країні антитерористичної операції.

Тим громадянам, які перебувають у Єгипті, не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі і в центральній частині Синайського півострова, а також в пустельних районах на захід від долини річки Ніл.

У разі перебування в курортних місцях Єгипту рекомендуємо виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які перебувають під охороною і наглядом сил безпеки. У разі гострої необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам необхідно повідомити про це адміністрацію готелю, рідним або представникам туроператора", - підкреслили у відомстві.

З метою отримання інформації про події, які можуть вплинути на гарантування безпеки в районі розташування, МЗС України радить стежити за новинами в місцевих ЗМІ та повідомленнями на інформаційних ресурсах МЗС України та Посольства України в Єгипті (www.mfa.gov.ua, www.egypt. mfa .gov.ua), а також зареєструватися перед поїздкою в системі добровільної реєстрації українських громадян - ДРУГ (http://friend.mfa.gov.ua).

Також МЗС рекомендує бути особливо обачними під час святкування в Єгипті релігійних (в т.ч. християнських) свят і утримуватися в ці дні від відвідування релігійних святинь.

"У разі різкого загострення ситуації необхідно неухильно виконувати законні вимоги правоохоронних органів і вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку в місці проживання. Громадянам рекомендується зберігати в доступних місцях паспортні документи, кошти і речі, які знадобляться в разі термінового залишення місця проживання.

У разі потрапляння в надзвичайні ситуації, виникнення загрози життю та здоров'ю, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до Посольства України в Єгипті за телефоном: +201000039648, e-mail: emb_eg@mfa.gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС: + 38 044 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua", - додали у відомстві.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3062134
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору