EN|RU|UK
 Політика України
  9471  35

 За працівником, призваним на строкову військову службу, протягом одного року зберігається місце роботи та середній заробіток, - Верховний Суд

Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу" є спеціальним у частині регулювання гарантій і пільг для українських "строковиків".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на постанову Верховного Суду у справі № 816/1155/16, саме цей Закон визначає гарантії збереження за призовником його робочого місця та середньомісячного заробітку на час перебування його на строковій військовій службі.

Таке рішення ухвалив 11 квітня 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду, розглянувши справу за позовом Відкритого акціонерного товариства "Армапром" до Управління Державної служби України з питань праці про скасування рішення.

Суд зазначив, що, вирішуючи питання про звільнення громадянина із займаної посади у зв'язку з призовом на строкову військову службу, слід керуватися ч. 2 ст. 39 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", яка закріплює збереження за призовником займаної посади і середньомісячного заробітку протягом одного року, а не п. 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3062116
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору