EN|RU|UK
 Політика України
  7124  31

 Перш ніж запровадити податок на виведений капітал, треба здійснити економічні розрахунки, - Гройсман

Введення податку на виведений капітал потребує зваженого підходу і вимагає не тільки оцінки позицій стейкхолдерів, але і ретельних економічних прорахунків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на суспільно-політичному форумі "Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду", організованому Реанімаційним пакетом реформ і Центром демократії і верховенства права, сказав Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України.

"Уряд і президент були ініціаторами закону про податок на виведений капітал. Однак навіть серед позицій бізнесу є розбіжності щодо доцільності введення цього закону", - сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр зазначив, що перед тим, як запровадити податок на виведений капітал, треба провести ретельну аналітичну роботу.

"Податкова система - це перш за все цифри, і потрібні серйозні розрахунки ризиків втрат і позитиву для національної економіки. А тільки тоді можна говорити про доцільність запровадження нового податку", - підсумував Гройсман.

Нагадаємо, 12 березня Президент Порошенко відклав подання законопроекту про податок на виведений капітал (ПВК) до Верховної Ради через позицію міжнародних партнерів, зокрема через листи МВФ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061793
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору