EN|RU|UK
 Політика України
  87152  448

 Україна як ніколи близька до створення власної автокефальної помісної церкви, - Порошенко. ВIДЕО

Україна як ніколи близька до створення власної автокефальної помісної церкви.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив президент України під час зустрічі з главами парламентських фракцій щодо звернення до Вселенського Патріарха.

Він зазначив, що на сьогодні Україна як ніколи близька до появи в Україні власної автокефальної помісної церкви.

"Я як президент прийняв рішення звернутися до Вселенського патріарха, до його святості (Варфоломія. - Ред.) з проханням про надання томосу Української незалежної, точніше, помісної автокефальної церкви", - заявив Порошенко.

Він також звернувся до присутніх очільників фракцій Верховної Ради: "Просив би вас, шановні колеги, тому що є речі, які точно всіх нас об'єднують, щоб і парламент (бо і президент є представником українського народу, і парламент є представником українського народу), щоб парламент підтримав це звернення і зробив це якомога швидше".

Порошенко додав, що якщо буде відповідне рішення Верховної Ради, звернення президента і звернення церковних ієрархів, то воно буде передано Вселенському патріарху.

"Для того, щоб це було найближчим часом на Соборі в Синоді розглянуто, і прийнято відповідне рішення. Дуже сподіваюся, що це рішення може бути прийнято до (святкування. - Ред.) 1030-річчя хрещення України-Русі", - висловив сподівання Порошенко.

"Єдина православна помісна церква не стане державною, і відділення церкви від держави триватиме. Всі віруючі мають і матимуть право вільно обирати собі як конкретний храм, так і церковну юрисдикцію", - наголосив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061761
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору