EN|RU|UK
 Політика України
  5338  23
Матеріали за темою:

 Народний депутат Левус закликає РНБО ввести санкції проти "Альфа-банку" і банків із російським капіталом

Народний депутат України Андрій Левус (фракція "Народний фронт") звернувся до секретаря РНБО Олександра Турчинова щодо введення санкцій проти банків з російським капіталом.

Про це йдеться в депутатському зверненні, текст якого має редакція Цензор.НЕТ.

Народний депутат нагадує, що Департамент казначейства міністерства фінансів США опублікував "Кремлівський список", в якому містяться прізвища 210 осіб, щодо яких уряд США планує або може ввести санкції. Він також нагадав, що нещодавно США ввели нові санкції проти російських олігархів і пов'язаних з ними компаній.

"Відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15.03.2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", введеного в дію відповідним Указом Президента України №63/2017 від 15.03.2017 року,  Радою національної безпеки і оборони України строком на 1 рік застосовувались санкції до 5 українських банків з російський капіталом, серед яких ПАТ "Сбербанк", ПАТ "ВІЕс банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ Банк", ПАТ "БМ Банк". Водночас, санкції до ПАТ "Альфа-Банк" застосовано не було, оскільки зазначений банк не вважався банком з російським капіталом.

З публічних джерел інформації, розміщених в мережі інтернет, чітко прослідковується зв'язок ПАТ "Альфа-Банк" із державою-агресором, який підтверджується, серед яких:

1) складом бенефіціарів та опосередкованих контролерів "Альфа-Груп", до складу якого входить ПАТ "Альфа-Банк" - фінансова установа, яка зареєстрована та діє у відповідності до законодавства України, серед яких російські олігархи Михайло Фрідман, Герман Хан, Петро Авен, Петро Кузьмічев, Андрій Косогов.

Варто зазначити, що усі перелічені вище особи увійшли до списку осіб із "Кремлівського звіту", опублікованого Мінфіном США", - зазначив Андрій Левус.

Він також підкреслив, що "Альфа-Груп" фінансує проект "Альфа-Ендо", який контролює  дочка Путіна Марія Фаассен, а також що "Альфа Груп" залучена до фінансування проектів озброєння армії Російської Федерації.

У зв'язку з цим, народний депутат запропонував застосувати до наведених вище українських фінансових установ з російським капіталом, і до "Альфа-банку", такі персональні санкції: блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталу за межі України, заборона на участь у приватизації, оренді державного майна резидентами іноземної держави і особами, які прямо або побічно контролюються резидентами іноземної держави або діють в їхніх інтересах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061708
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору