EN|RU|UK
 Події
  9097  36

 ФСБ організовує в окупованому Криму "козачі дружини" для придушення протестів, - ІС

З ініціативи керівництва ФСБ РФ в окупованому Криму розпочалося створення козачих воєнізованих формувань.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп (НФ), керівник групи ІС Дмитро Тимчук.

"У рамках проекту 30 березня поточного року т.зв. "парламент Криму" ухвалив закон "Про козацтво в Республіці Крим", згідно з яким на анексованому півострові будуть створені воєнізовані парамілітарні структури - "козачі дружини", які будуть підпорядковані місцевій окупаційній владі. Діяльність цих структур регламентуватиметься т.зв. "законодавчими актами і постановами держради", фінансування виділятиметься з "республіканського бюджету", а при т.зв. "главі Республіки Крим" функціонуватиме робоча група з питань козацтва.

При цьому проект повністю організовується і координується ФСБ РФ. Створення козачих воєнізованих формувань в анексованому Криму відбуватиметься за придністровським зразком", - написав він.

За словами Тимчука, у зв'язку з наростаючою соціально-економічною напругою, ці формування використовуватимуться для придушення проявів громадянського невдоволення на території півострова і здійснення тиску на проукраїнськи налаштованих громадян.

Крім того, воєнізовані "козачі" формування в окупованому Криму виконуватимуть такі завдання:

- несення служби з "охорони громадського порядку" в населених пунктах анексованого півострова;

- надання допомоги в охороні "кордону";

- проникнення під виглядом цивільного населення в інтересах ФСБ РФ на материкову частину України з метою збору актуальної розвідувальної інформації військового і військово-політичного характеру, а також проведення розвідувально-диверсійної діяльності.

ФСБ організовує в окупованому Криму козачі дружини для придушення протестів, - ІС 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061693
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору