EN|RU|UK
 Політика України
  9705  36

 Парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні розгляне можливі факти корупції під час закупівлі військової техніки

18 квітня 2018 року відбудеться засідання Комітету, на якому першим питанням заплановано розгляд фактів корупції при проведенні закупівель військової техніки та обладнання, які були оприлюднені в журналі «Новое время» від 5 квітня 2018 року № 13.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті комітету.

У повідомленні зазначається: "Запрошення для участі у засіданні Комітету направлені директору Національного антикорупційного бюро України Ситнику А.С., Голові Служби безпеки України Грицаку В.С., Міністру оборони України Полтораку С.Т., головному редактору журналу "Новое время" Сичу В.В.

Крім того, другим питанням відповідно до порядку денного розглядатиметься інформація щодо стану фінансування сектору національної безпеки і оборони (про планове забезпечення та фактичне використання бюджетних коштів) за січень-березень 2018 року, а також законопроекти:

- проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Збройні Сили України" щодо здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (реєстр. № 8264);

- проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції"  (реєстр. № 7438);

- проект Закону про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки України та покарання осіб, винних у грубому порушенні прав людини (реєстр. № 7439);

- проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (реєстр. № 6268-1, друге читання).

Засідання Комітету відбудеться о 15 годині у залі засідань № 1224 адмінбудівлі Верховної Ради України по вул. Садова, 3А".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061633
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору