EN|RU|UK
 Політика України
  3271  12

 Українсько-російський кордон на Великдень і поминальні дні перетнули майже уп'ятеро менше людей, ніж у 2017 році, - Держприкордонслужба

За великодні та поминальні дні 2018 року український кордон із РФ, Білоруссю і Молдовою в спрощеному режимі перетнуло 5,1 тисячі осіб, що учетверо менше, ніж в 2017 році, коли цим режимом скористалися 20 тисяч осіб. При цьому рух на кордоні з Молдовою і Білоруссю залишився на рівні попереднього року, а на кордоні з Росією скоротився з 18 тисяч 244 осіб в 2017 році до 3 тисячі 875 осіб цього року (в 4,71 раза).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

"Інтенсивний рух автомобілів та пасажирів на кордоні під час Великодніх свят та поминальних днів спостерігався на всіх напрямках кордону. Для громадян, які проживають у прикордонних районах, що межують з Російською Федерацією, Білоруссю та Молдовою, з 7 по 9 та 14 по 16 квітня було організовано спрощений пропуск. Це забезпечувалося через визначені місця, в тому числі, які діяли на окремих напрямках поза пунктами пропуску чи в пунктах пропуску, які тимчасово не функціонують.  Зазначимо, під час оформлення цієї категорії громадян прикордонники використовували переносні пристрої контролю, за допомогою яких проводилась ретельна перевірка за наявними в Держприкордонслужбі базами даних. Варто зазначити, що загалом за великодні і поминальні дні 2018 року український кордон на всіх напрямках у спрощеному режимі перетнуло 5,1 тисяча осіб, що у 4 рази менше ніж у 2017 році. Адже за такий самий період у минулому році спрощеним режимом скористалися 20 тисяч людей. При  цьому на кордоні з Росією у великодні та поминальні дні загалом у цьому році перетнуло 3875 осіб, тоді як минулого року – 18244 особи. В той же час рух на кордоні з Молдовою та Білоруссю залишився на рівні попереднього року", - сказано в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061483
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору