EN|RU|UK
 Політика України
  21601  103

 До мене підбіг колишній командир Савченко і каже: "Андрію, вийди з залу, бо в Пулі гранати, і є небезпека"

Про наявність гранат у народного депутата Надії Савченко, яка перебувала в залі Верховної Ради, спікеру Андрію Парубію повідомив його побратим по Самообороні Майдану.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ повідомив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, розповідаючи про епізод із гранатами Надії Савченко в залі ВР.

"Коли мені прийшла інформація від служби безпеки про те, що в неї три гранати. До мене підбіг один з моїх побратимів по Самообороні Майдану, її колишній командир Стріла і каже: "Андрію, вийди з залу, бо в Пулі (а це її псевдо) гранати, і є небезпека".

Я сказав, що я не піду із зали; навпаки, вийшов з президії в зал, підійшов до неї, щоб бути поруч з нею і сумкою. Я вважав за необхідне, якщо є такий ризик, максимально його нейтралізувати. І запросив її до себе в кабінет.

Коли в залі є жінки й вагітні; коли справа йде про вищий законодавчий орган держави, серце держави... Знаєте, якби тут пролунав вибух, це був би кінець усьому. Всій нашій боротьбі ", - пояснив Парубій.

На запитання про те, чи задовольнили його в цілому докази винуватості Савченко, які надали СБУ і Генпрокуратура, він відповів: "Я скажу по-інакшому. Я вже говорив зі своїми побратимами, депутатами від Самооборони, які воювали разом з нею. Сказав їм так: "Якщо є підозри у співпраці з ворогом, у нас не має бути жодних сумнівів і жодних питань. Якщо є підозра у співпраці з агресором, ми маємо бути першими, хто прийме рішення. А суд має з'ясувати всі обставини. Тому і я, і мої побратими проголосували "За" по всіх трьох позиціях. І зняттю недоторканності, і затриманню, і арешту".

Спікер ВР також зазначив, що цей епізод став для нього важливим уроком.

"Я тут же ініціював Закон про безпеку в приміщеннях Верховної Ради та інших органах державної влади. І для мене було дуже важливо, що всі голови фракцій підтримали мою ініціативу і підписали цей законопроект, а депутати його проголосували в цілому. Вважаю, що це теж один з фундаментальних законів, які ми прийняли. Бо він стосується не тільки Верховної Ради, але й усіх органів державної влади, в яких здійснює охорону Управління державної охорони. (...) Моє рішення про заборону входження до Верховної Ради зі зброєю - це моя категорична і принципова позиція. Так є і у всіх європейських парламентах, і в Конгресі США. І так сьогодні в Україні", - наголосив спікер.

Повний текст інтерв'ю зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм читайте ТУТ

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061475
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору