EN|RU|UK
 Політика України
  20732  140

 Пенсійна реформа відкрила нові можливості для виплат громадянам, - Гройсман

Започаткована урядом пенсійна реформа дозволила відкрити нові можливості системного підвищення виплат для громадян – зокрема для військових пенсіонерів та для категорій працівників із великим стажем і незначним рівнем зарплат на момент виходу на пенсію.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Усе, що зроблено, не означає, що в 2017-2018 р. ми провели перерахунок і крапка. Ні! Ми відкрили можливості для системного підвищення виплат для громадян, - сказав Володимир Гройсман. - Зараз ми вирішуємо питання підвищення пенсій тим, хто мав стаж, але виплати були копійчані. Це колгоспники, ті, хто працював у тіні за мінімальні кошти, тощо. Серйозне питання, і ми дамо відповідь".

Пенсійна реформа почала діяти восени 2017 року. Її ключові новації – збереження віку виходу на пенсію, скасування "зрівняйлівки", що є справедливим щодо людей з великим трудовим стажем, скасування оподаткування пенсій та скасування спеціальних пенсій, а також встановлення механізму автоматичного осучаснення пенсій, що знімає будь-які політичні маніпуляції в системі пенсійних виплат.

Уже в жовтні 2017 року підвищення пенсій отримали майже 10 млн пенсіонерів. При цьому вдалося не збільшувати дефіцит пенсійного фонду – за рахунок, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати та детінізації зарплат.

У квітні 2018 року уряд реалізував другий крок реформи – осучаснив виплати військовим пенсіонерам. Це стало можливим за рішенням уряду. Понад 500 тис. пенсіонерів отримали підвищені пенсії та компенсації. Середній розмір збільшення склав 1500 грн.

Проект закону про пенсійне забезпечення військових, які працюють і вийдуть на відпочинок у наступні періоди, також підготовлено урядом, і наразі документ перебуває на обговоренні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061427
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору