EN|RU|UK
 Суспільство
  1359  2

 160 українських пунктів пропуску підключено до баз даних Інтерполу, - МВС

До баз даних Інтерполу вже підключено 160 пунктів пропуску на українському кордоні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба МВС.

Наразі в Державній прикордонній службі України на високому рівні проводиться постійна й активна робота щодо технічного вдосконалення всіх пунктів пропуску на державному кордоні. Це дозволяє забезпечувати істотне спрощення порядку поїздок громадян України до країн ЄС. Зокрема, триває вдосконалення обладнання для біометричного контролю паспортних документів та підключення пунктів пропуску до баз даних Інтерполу.

"Українське прикордонне відомство системно реалізовує заходи щодо надійної охорони державного кордону України. Саме для запобігання переміщенню через кордон осіб та транспортних засобів, які перебувають у розшуку як в Україні, так і за її межами, прикордонники використовують базу даних Інтерполу", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що наразі на кордоні майже 160 пунктів пропуску обладнано технічними засобами з функцією біометричного контролю і підключено до баз даних Інтерполу.

Водночас у відомстві повідомили, що під час проведеної роботи збільшено кількість робочих місць в усіх пунктах пропуску.

"База даних Інтерполу, крім виявлення осіб, які перебувають у міжнародному розшуку, дозволяє оперативно встановлювати та обмінюватися інформацією про викрадені та втрачені документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство тощо.

Загалом підключення пунктів пропуску на державному кордоні України значно удосконалює співробітництво усіх правоохоронних органів України з правоохоронними структурами іноземних держав, зокрема ЄС, у попередженні, розкритті та розслідуванні злочинів", - повідомили в прес-службі МВС.

У відомстві також додали, що минулого року співробітниками Держприкордонслужби було реалізовано понад 3 тис. спрацювань, а вже від початку 2018 року - майже 550.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061315
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору