EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  10584  46

 Ризик дефолтів для України надзвичайно великий - екс-глава фінкомітету ВР Рибалка

Сировинна модель економіки плюс непрацююча банківська система і тотальна корупція програмують подальші кризи в Україні.

Про це в інтерв'ю виданню "Публичные людиповідомив екс-глава фінансового комітету Верховної Ради, народний депутат Сергій Рибалка.

"Україна вже має катастрофічний рівень державного боргу. Тільки на його обслуговування ми витрачаємо більше, ніж можемо заробити в результаті невеликого економічного зростання. Сировинна модель економіки плюс непрацююча банківська система і тотальна корупція програмують подальші кризи. Ризик наступних дефолтів надзвичайно великий", - сказав він.

При цьому депутат опозиційної фракції Радикальної партії підкреслив, що нинішня влада не зацікавлена ​​у вирішенні цих проблем. "Велика частина важливих економічних, антикорупційних та соціальних перетворень або провалена, або перетворюється на профанацію для замилювання очей західних кредиторів. Яскравий приклад - кардинальне гальмування реформ фінансової сфери, без оздоровлення і розвитку якої не буде жодного економічного зростання", - сказав він.

Сергій Рибалка також звернув увагу на деградацію правоохоронної системи в країні. "Очевидне розкладання правоохоронної і судової систем", - сказав він.

Водночас депутат підкреслив, що Радикальна партія Олега Ляшка готова проводити необхідні реформи і має необхідний план дій, щоб Україна була сильною і процвітаючою країною і щоб у ній було комфортно і безпечно жити.

"Україну можуть врятувати реальні системні перетворення, які забезпечать розвиток української економіки. І тільки тоді кожна людина, кожен громадянин відчує результати. І в нас є такий план. Ось за такі реформи ми і боремося в парламенті кожного дня", - сказав Сергій Рибалка.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061214
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору