EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  4230  18

 У Києві за рік зарплату педагогам підвищили на 50%, - КМДА

У 2018 році на сферу освіти столиці виділили рекордні 12,7 мільярда гривень, що на 23% більше, ніж минулого року. До того ж, зарплати педагогів за рік зросли на 50%.

Про це в інтерв'ю порталу Bigmir.net заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) і голова постійної комісії з питань освіти, науки, молоді та спорту Київради Ганна Старостенко.

"Сьогодні для Київської адміністрації освіта однозначно є пріоритетним напрямком: з бюджету столиці в 2018 році на освіту виділено рекордні 12,7 мільярда гривень, що на 23% більше, ніж минулого року. Тому Київ лідирує і в будівництві нових навчальних закладів, і щодо охоплення дітей інклюзивною освітою, і у використанні нових освітніх методик. Наше місто є також одним з трьох регіонів України, де з 1 січня підвищили зарплати педагогам дошкільної, позашкільної та професійної освіти", - заявила Старостенко.

За її словами, значна частина коштів, виділених на сферу освіти, йде на виплату зарплати та надбавок педагогічним працівникам.

"В середньому заробітна плата освітян Києва в 2017 році зросла на 50%. Ось уже два роки поспіль в результаті оптимізації бюджету у нас є можливість нараховувати в кінці року педагогам премії, розмір яких в середньому становить близько 14,5 тисячі гривень", - зазначила заступник голови КМДА.

Вона підкреслила, що в Києві створено всі умови для комфортного навчання та роботи педагогів: на будівництво шкіл, дитсадків, оновлення матеріальної бази, капітальні та поточні ремонти у 2017 році було виділено 1,5 мільярда гривень.

"Більш того, два роки поспіль ми виділяємо необхідні кошти для закупівлі мийних засобів, канцелярії, спортінвентаря, засобів гігієни, на що раніше в школах збирали батьки. Також ми контролюємо кожну витрачену копійку, щоб бути впевненими - гроші пішли на створення кращих умов для навчання дітей", - заявила Ганна Старостенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061156
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору