EN|RU|UK
 Суспільство
  4595  17
Матеріали за темою:

 Троє українських десантників показали найкращі результати під час проходження курсу контр-штурмових дій у Польщі

Троє військовослужбовців Збройних сил України показали найкращі результати під час проходження курсу контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics) у Республіці Польща.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в прес-службі командування десантно-штурмових військ ЗСУ.

Загалом, до цього курсу залучалися військовослужбовці ЗС України, Великої Британії та Ліванської Республіки.

"Двоє з них - воїни десантно-штурмових військ, майор із позивним Кеп і старший сержант з позивним Шарик. Третій представник з України - військовослужбовець підрозділу спецпризначення Військової служби правопорядку", - повідомляють у прес-службі командування десантно-штурмових військ ЗСУ.

Учасників курсу розділили на чотири багатонаціональні групи, по п'ять військовослужбовців у кожній. Заняття і тренування починалися о шостій годині ранку і тривали до першої години ночі. На ранковій фізичній зарядці перевірялися всі якості штурмовиків: сила, швидкість, витривалість і психологічна стійкість, причому саме в командному складі.

За словами десантників, досить цікавим для них були заняття з тактичної підготовки, а саме дії під час штурму будівель, зачистки приміщень, нальотів, знищення конкретних цілей, причому в правильній послідовності тощо. Також були завдання з надання медичної допомоги або проникнення до відповідного приміщення завдяки спеціальному приладдю (болгарки, кліщів, кувалди, троса тощо).

"Такі завдання більш характерні для спеціальних підрозділів, однак для нас це дуже цінний і важливий досвід", - підкреслює майор з позивним Кеп.

Він також зазначив, що вся штурмова група діє як єдине ціле, проте кожен виконує різні функції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061055
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору