EN|RU|UK
 Політика України
  5640  20

 Практично всі бойові частини буде переведено на нову систему харчування до кінця 2018 року, - Загороднюк

За підсумками 2017 року, на нове харчування перейшли 23 частини, цього року планується ще 53 частини (тобто, реформа охопить близько 60-70 тисяч осіб, що становитиме 50% від загальної кількості військовослужбовців, харчування яких забезпечує МОУ).

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів глава Проектного офісу реформ Міністерства оборони України (ПОР) Андрій Загороднюк.

"З березня 2015 року стартувала розробка проекту харчування, восени того ж року були проведені експерименти в двох частинах: Західна військово-морська база в м.Одеса та Національна Академія сухопутних військ у Львові. Експеримент показав чудовий результат. Задоволеність харчуванням військовослужбовців у цих частинах перевищувала 90%. Однак фактично в першій половині 2016-го його "заморозили": нам доводилося з боями домагатися його "розморожування", вносити зміни в Постанови КМУ і рухатися далі. А в другій половині 2016-го ми отримали від міністра оборони дозвіл розробити концепцію системної реформи харчування в Збройних силах. Її підписали на початку 2017 року; було ухвалене рішення про її реалізацію", - повідомив глава ПОР.

"За підсумками 2017 року, на нове харчування перейшли 23 частини, цього року планується ще 53 частини (тобто, охоплені реформою близько 60-70 тисяч осіб, що становитиме 50% від загальної кількості військовослужбовців, харчування яких забезпечує МОУ). Практично всі бойові частини будуть переведені на нову систему харчування до кінця цього року", - зазначив Загороднюк.

"Однак справа не в тому, щоб замінити один принцип на інший (внутрішні кухарі проти аутсорсу). Йдеться про повну комплексну трансформацію системи забезпечення харчуванням: по-перше, змінюється технічний стандарт харчування (тобто з'явився так званий "Каталог". До нього працювали норми ще з 60-х років). По-друге, змінюється філософія процесу. Крім пункту "калорійність", в харчування вводяться принципи збалансованості та різноманітності", - підкреслив глава ПОР.

"Далі у нас залишається питання контролю якості. Оскільки до цієї теми серйозний громадський інтерес, у частинах із новим харчуванням якість контролюється в ручному режимі. Але коли реформа охопить десятки військових частин або навіть сотні, без системи контролю якості нічого не буде", - резюмував Загороднюк.

Повний текст інтерв'ю з Андрієм Загороднюком читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061031
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору