EN|RU|UK
 Політика України
  31104  222

 Одні з найскладніших 365 днів для країни випали на прем'єрство Яценюка, - Гройсман

Одні з найскладніших 365 днів у країні випали якраз на прем'єрство Арсенія Яценюка. У 2014-2015 роках 45-мільйонна європейська країна отримала на єдиному казначейському рахунку 108 тисяч гривень, тоді, коли на сході і в Криму почалася справжня війна.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 12 квітня під час 11-го Київського Форуму, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Це випробування, які ніхто ще не зазнавав у новітній історії. Ми в один день отримали закриття традиційних ринків, адже Росія стала країною-агресором. Ми отримали катастрофу з точки зору нашої енергетичної залежності", - зазначив він.

Одні з найскладніших 365 днів для країни випали на премєрство Яценюка, - Гройсман 01

Однак Україна перейшла до економічного зростання, сказав глава уряду. За наступні 12 місяців, підкреслив він, треба домогтися умов, за яких ми матимемо більш ніж 5-відсоткове зростання національної економіки, результати якого ми конвертуватимемо в успіх і в якість життя українських громадян.

"Для цього ми почали низку важливих фундаментальних змін. Ми почали реформування всіх сфер життя нашої країни - це побудова абсолютно нової держави. Повне перезавантаження державної служби, масштабна реформа децентралізації та місцевого самоврядування, бюджетна реформа, реформа державних закупівель, корпоративного управління, реформа енергетичного сектора, реформа безпеки, системи юстиції, Національної поліції - і це все відбувається в надзвичайно складних умовах", - зазначив прем'єр-міністр.

"Ми відкрили можливості для побудови нової системи освіти, нової системи охорони здоров'я, нової справедливої ​​пенсійної системи. Ми йдемо до тієї моделі, яка забезпечить і стійкість демократії, і стійке підвищення якості життя українських громадян", - додав Володимир Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3061017
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору