EN|RU|UK
 Політика України
  3820  19

 Захід має прийти до нової дефініції безпеки, - євродепутат Брок

Захід має собі повернути стратегічні можливості у сфері безпеки й економічної архітектури цього світу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це депутат Європейського парламенту, колишній голова комітету із закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок заявив у відеозверненні до учасників 11-го Київського форуму 12 квітня.

"Сподіваюся, що Захід поверне собі стратегічні можливості в безпековій та економічній архітектурі цього світу і збереже їх для всіх", - підкреслив він.

"Маємо прийти до нової дефініції безпеки. Вона має включати і торгівлю, і власні військові потужності, і структурну допомогу", - підкреслив Елмар Брок, зазначивши, що так діють Росія та Китай.

"На китайський шовковий шлях витрачено 900 млрд. доларів, що може привести нас до ситуації, що дуже багато країн стануть залежні від Китаю. Це не лише економічний інтерес Китаю - за цим стоїть чіткий політичний концепт", - вважає євродепутат.

Західні суспільства мають також отримати можливість ширшого визначення безпеки, що захищало б їх інтереси, водночас підтримуючи цінності західного світу - цінності демократії та верховенства права, сказав він.

"Сподіваюся, що попри напруження, які маємо на цей момент зі США, ми повернемося до єдності Західного світу. Що цей Західний світ поверне собі стратегічні можливості в безпековій та економічній архітектурі цього світу і збереже їх для всіх", - наголосив Елмар Брок.

Зазначимо, щорічний міжнародний захід "Київський Безпековий Форум", започаткований Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" у 2007 році, є платформою для дебатів із найактуальніших питань безпеки в Європі та Чорноморському регіоні. Метою Форуму є посилення співробітництва у сфері безпеки між Європейським союзом та Чорноморським регіоном, підвищення рівня обізнаності про розвиток безпеки серед ключових гравців, посилення ролі незалежних та неурядових акторів у вирішенні безпекових проблем в Європі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060981
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору