EN|RU|UK
 Політика України
  20688  90

 Дозвіл країн ЄС на будівництво "Північного потоку-2" - це удар по Україні, - Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій розцінює надання дозволів на будівництво "Північного потоку-2" країнами Європейського Союзу як удар по Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні дуже важливо, щоб і Німеччина, і всі країни Європейського Союзу змогли згадати про ті засади і принципи, на яких будувався Європейський Союз, і розуміти, що дозвіл на будівництво "Північного потоку-2"- це потужний удар по їхніх союзниках, по таких союзниках, як Україна, в якої щодня на фронті гинуть солдати, захищаючи весь цивілізований світ", - заявив А.Парубій на XI Київському безпековому форумі в четвер.

А.Парубій також у четвер провів зустріч із депутатом Бундестагу Франком Штеффелем, на якій закликав німецьких депутатів бути солідарними в питанні неприпустимості будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Як повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради, А.Парубій нагадав про лист-звернення, підписаний спікерами шести країн про неприпустимість і неприйнятність проекту, зазначивши, що країни-сусіди Росії особливо гостро відчувають загрозу з боку цього проекту.

"Цінуємо, що наш лист і заклик отримав позитивний відгук і в позиції Німецького Бундестагу, і в позиції Європарламенту", - зазначив він, закликавши "бути у цьому питанні солідарними не лише для безпеки України, а й усього континенту".

Ф.Штеффель, в свою чергу, наголосив, що більшість партій і депутатських фракцій підтримують Україну на шляху вирішення проблем і проведення складних реформ, особливо з огляду на досвід Німеччини, яка була розділена і частина якої перебувала під впливом Росії.

"Ми знаємо, якого значення набувають демократія і ринкова економіка для країни. Німеччина і ЄС підтримують Україну", - сказав німецький депутат, уточнивши, що стосовно питання про проект "Північний потік-2" були відкриті дебати на рівні парламенту Німеччини і має бути ухвалено спільне рішення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060956
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору