EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  20602  84

 Українська влада робить багато, щоб зупинити трудову міграцію, але вона є в усьому світі, - екс-міністр економіки Данилишин

Українська влада докладає великих зусиль, щоб зупинити процес виїзду українців за кордон у пошуках роботи, але водночас, трудова міграція - процес світового масштабу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив глава ради Нацбанку України і екс-міністр економіки України Богдан Данилишин.

За словами Данилишина, найбільш важливі стимули для українців залишатися в Україні - це створення робочих місць, залучення інвестицій.

"Я знаю, що багато робить і уряд, і президент України, щоб створювати відповідні умови для праці в Україні. Тобто залучати сюди інвестиції, створювати робочі місця, підвищувати продуктивність праці. Це нелегкий процес. Я згоден з тим, що багато хто мене будуть звинувачувати, що це зараз неможливо", - заявив Данилишин.

Разом з тим, за словами екс-міністра, процес трудової міграції хоч і не є позитивним для економіки, але не обмежується Україною.

"Сам факт, що кваліфіковані люди їдуть з України, звичайно, звужує можливості нашої економіки та зменшує можливості для економічного зростання. Це факт. На жаль, ця тенденція не тільки в Україні, вона скрізь. Як в народі кажуть: риба шукає, де глибше, а людина - де краще. Українці їдуть у Польщу, поляки їдуть до Британії і далі. Тобто трудова міграція - це об'єктивний процес", - повідомив глава ради Нацбанку України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060940
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору