EN|RU|UK
 За кордоном
  5086  21

 РФ дедалі більше маніпулює російською молоддю в Естонії, - звіт поліції безпеки

Новим напрямом політики Росії, спрямованої на розкол суспільства в Естонії, є посилена увага до російської молоді, яка проживає в країні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться в оприлюдненому в четвер звіті поліції безпеки (КАПО) про діяльність у 2017 році.

Як наголошується в щорічнику, російським молодим людям намагаються перешкодити інтегруватися в культурно-ціннісний простір Естонії, з них намагаються створити підростаюче покоління людей, орієнтованих на проведення кремлівської політики розколу, їх вербують до лав спецслужб Росії.

"Робота численних російських установ щодо залучення російськомовної молоді в політику розколу чітко свідчить, що немає особливого сенсу сподіватися на потепління міждержавних відносин найближчими роками та зменшення впливу на напрямку Естонії", - зазначає в передмові генеральний директор КАПО Арнольд Сінісалу (Arnold Sinisalu).

"Для чого Кремль взагалі намагається залучити молодь? Все для того, щоб були люди, з допомогою яких впливати на політику Естонії. Цю діяльність не можна назвати інакше, як політикою розколу", - вважає він.

За даними КАПО, в цьому напрямку робляться спроби залучення до політики вчителів, яких запрошують до Росії на безкоштовні освітні програми з метою подальшої діяльності з маніпулювання свідомістю молодих людей.

Згідно зі звітом, молодь, особливо та, що потрапила в скрутне становище, намагаються завербувати для виконання завдань по лінії спецслужб. При цьому не виключається залучення так званої "шпигунської романтики".

Водночас наголошується, що дедалі більше уваги російськомовній молоді приділяє і посольство Росії в Естонії, яке проводить спільно з фондом "Русский мир" різноманітні заходи, спрямовані на досягнення цілей Кремля.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060873
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору