EN|RU|UK
 Політика України
  5597  10

 Порошенко і Турчинов привітали працівників ракетно-космічної галузі: "Україна зберегла своє місце в клубі космічних держав"

Президент України Петро Порошенко і Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов привітали працівників ракетно-космічної галузі з професійним святом.

Як передає Цензор.НЕТ, Глава держави у себе на сторінці в Facebook написав: "Вітаю працівників ракетно-космічної галузі України. Про роботу наших інженерів з ракетобудування знають у всьому світі, а їхні розробки допомагають захищати територіальну цілісність та незалежність нашої країни".

Він також відзначив натхненні ідеї та розробки, завдяки яким "наша країна стала в ряд держав, що прокладали людству дорогу до зірок".

Порошенко і Турчинов привітали працівників ракетно-космічної галузі: Україна зберегла своє місце в клубі космічних держав 01

Секретар РНБО Олександр Турчинов зауважив про особливе місце працівників ракетно-космічної галузі серед фахівців стратегічних наукомістких галузей України.

"Ви формуєте імідж України на світовій арені як технологічно розвиненої держави, що має у своєму арсеналі надзвичайно великий інтелектуальний потенціал", - йдеться в його привітанні.

"Україна зберегла своє місце в клубі космічних держав світу, яких не більше десяти, поряд зі США, країнами ЄС, Індією та Китаєм, і крок за кроком повертає собі позиції сучасної ракетної держави, швидкими темпами відновлюючи стратегічні позиції в ракетобудуванні. Незважаючи на труднощі, які сьогодні постали перед Україною, розвиток ракетно-космічної галузі був і залишається важливим напрямом для держави", - наголосив Турчинов.

Він нагадав, що Україна плідно співпрацює з міжнародними партнерами в реалізації спільних проектів.

Так, завдяки зусиллям науковців та виробничників, відбувся успішний запуск ракети-носія середнього класу Antares-230, яка вивела на орбіту вантажний корабель Cygnus з вантажем для Міжнародної космічної станції.

"Потенціал української школи ракетобудування активно використовується під час вирішення нагальних питань національної безпеки та оборони України. Створюються сучасні військово-ракетні комплекси, які здатні забезпечити надійний захист нашої держави", - зазначив секретар РНБО.

Він побажав усім науковцям, конструкторам, інженерам, робітникам, які працюють у ракетно-космічній галузі, нових досягнень і успіхів, які стануть гідним продовженням найкращих традицій і сприятимуть подальшому посиленню позицій України як високотехнологічної космічної держави.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060854
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору