EN|RU|UK
 Суспільство
  2292  4

 Факту погашення підприємством заборгованості за газ до набрання чинності закону №1730-VIII досить для списання неустойки, - Верховний суд

Для списання неустойки, 3% річних та інфляційних втрат, нарахованих на заборгованість за природний газ для комунальників достатнім буде факт погашення заборгованості до набрання чинності закону №1730-VIII від 3 листопада 2016 року.

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на портал "Судова влада України", Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду в постанові у справі № 927/1152/16 висловив таку правову позицію: для списання неустойки, 3 % річних та інфляційних втрат, нарахованих на заборгованість за природний газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води в порядку ч. 3 ст. 7 Закону України від 3 листопада 2016 № 1730-VIII "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії" достатнім є факт погашення такої заборгованості до набрання чинності зазначеним Законом.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060818
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору