EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5980  30

 Захистити права людей, які працювали за кордоном нелегально, фактично неможливо, - "5 канал" про українських заробітчан

Захистити права людей, які працювали за кордоном нелегально, фактично неможливо.

Юристи та експерти з трудового права вважають роботу за кордоном часто занадто ризикованою, а виклики, які стоять перед нелегальними українськими працівниками в Польщі та інших країнах, - надмірно високими, щоб це мало сенс. Про це повідомляє "5 канал" у матеріалі, присвяченому нещодавній справі окружної прокуратури Варшави.

Йдеться про випадок, коли українським робітникам щомісяця довелося працювати по 350 годин у закладах громадського харчування в Польщі. Зі свого боку юристи говорять, що захистити права людей, які працювали нелегально, фактично неможливо.

"За підсумками своєї роботи вони можуть залишитися без заробітної плати, без соціальних гарантій, стати жертвами злочинів, і при цьому ніяких правових наслідків для так званих їхніх роботодавців не наступить, оскільки в них будуть відсутні будь-які документи, що підтверджують правові відносини з роботодавцем" , - пояснив в ефірі "5 каналу" адвокат Сергій Степанський.

До особливої ​​категорії ризику, за інформацією журналістів, належать робочі спеціальності.

"Наприклад, водії або експедитори. На них взагалі можуть повісити ще й матеріальну відповідальність, або доведеться людині платити зарубіжні штрафи в Україні", - йдеться в матеріалі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060687
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору