EN|RU|UK
 Політика України
  4016  8

 В системі профтехосвіти вводиться поняття регіонального замовлення, - Гройсман

Кабінет Міністрів України в рамках реформи системи професійно-технічної освіти вводить поняття регіонального замовлення, яке дозволить максимально зблизити вимоги роботодавців та освітні можливості.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"До промисловості України сьогодні є величезний інтерес. Процес розпочинається. Але перше питання, на яке треба дати відповідь, - підготовка кадрів, - сказав Глава Уряду. - Ми вводимо поняття регіонального замовлення кадрів - це реальне замовлення на підприємства".

Він наголосив, що стратегічною метою урядових програм розвитку є серед іншого створення робочих місць в Україні, забезпечення достойних заробітних плат, аби українці не шукали кращої долі десь по світу, а залишалися у своїх містах. Саме тому потрібно дати людям гідну освіту і гідну роботу.

Володимир Гройсман нагадав, що цього року на потреби профтехосвіти, на створення освітніх центрів Уряд виділив 100 млн. Це дозволить збільшити кількість таких центрів і розширити перелік тих професій, з яких ведеться підготовка.

"Нам треба зупинити трудову міграцію і створити умови, аби люди залишалися в Україні. За кілька років питання можна вирішити. Завдання – висока зарплата, якісний рівень робочих місць", - зауважив прем’єр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060638
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору