EN|RU|UK
 Політика України
  18091  76

 Демократичні показники в Україні знизилися вперше з 2014 року, - Freedom House

Міжнародна неурядова організація Freedom House зазначає, що в Україні вперше з часу Революції Гідності 2014 року зареєстровано спад показників демократичних процесів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в щорічній доповіді організації під назвою Nations in Transit 2018 Confronting Illiberalism (Країни в перехідному періоді 2018. Протистояння нелібералізму).

Автори доповіді наголошують, що з продовженням конфлікту на сході країни українські політики користуються почуттями патріотизму, щоб нападати на неурядові організації та журналістів, звинувачуючи їх у підриві військових зусиль.

"Напади на цивільне суспільство і політичних опонентів підірвали рушійну силу процесу реформ в Україні", - зазначив директор проекту країни в перехідному періоді Нейт Шенкан.

Він вказав на те, що хоча реформи з децентралізації тривають, інші ключові пріоритети, зокрема заходи з боротьби з корупцією, зайшли в глухий кут.

"Звинувативши неурядові організації та журналістів в антинаціоналізмі, політики намагаються виключити легітимні голоси від публічних дебатів тільки тому, що вони критикують уряд", - додав Шенкан. 

Демократичні показники в Україні знизилися вперше з 2014 року, - Freedom House 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060601
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору