EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  2987  5

 Фонд НАТО почав нову програму в Інституті протезування в Харкові, - Генштаб

Північноатлантичний альянс допомагає поліпшити медичне обслуговування військовослужбовців Збройних сил України, які зазнали ампутацій, через нову дворічну програму в Інституті протезування та ортопедії в Харкові.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Генштабу на сторінці у Facebook.

За фінансування Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації для України бакалаврська програма допоможе підвищити рівень надання медичних послуг для ампутантів відповідно до міжнародних стандартів.

У повідомленні наголошується, що після Уельського саміту медична реабілітація була визначена як ключова сфера для розвитку практичного співробітництва з Україною. "Від 2015 року понад 500 поранених військовослужбовців та 2000 практикуючих лікарів в Україні отримали користь від послуг, що надаються через Трастовий фонд медичної реабілітації НАТО", - йдеться в повідомленні.

Програма контролюватиметься Німецькою школою реабілітаційних наук. Вона здійснюватиметься у співпраці з Міністерством соціальної політики України та Міністерством освіти та науки України. Довгострокова мета - створити навчальну програму бакалаврату та магістратури, сертифіковану Міжнародним товариством протезів та ортостанів. 

Фонд НАТО почав нову програму в Інституті протезування в Харкові, - Генштаб 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060599
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору