EN|RU|UK
 Суспільство
  2795  12

 Україна посіла 8 місце в рейтингу країн, де часто крадуть предмети мистецтва, - Element Paints. ІНФОГРАФІКА

Першими за кількістю крадіжок предметів мистецтва в списку йдуть Ірак, Афганістан, Сирія і Лівія. За ними розташовані Франція, Австрія і Німеччина. Україна в рейтингу посіла 8 місце.

Україна потрапила в топ країн, в яких найчастіше крадуть твори мистецтва. Україна в десятці, згідно з рейтингом Element Paints, який враховує дані Інтерполу щодо 192 країн за період з 1991 по листопад 2017 року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ

На першому місці Ірак, потім йдуть Афганістан, Сирія і Лівія. Зазначається, що це країни в яких йде війна, яка і слугує  прикриттям для крадіжок. За ними розташовані європейські країни - Франція, Австрія і Німеччина. Україна в рейтингу на 8 місці.

Серед міст, в яких знаходять найбільше вкрадених предметів мистецтва, лідирує Париж. Друге місце посідає сербське місто Аранджеловац,  розташоване між Близьким Сходом і Європою. Далі йдуть Лондон і Багдад.

Зазначається, що найпопулярнішими серед викрадачів предметів мистецтва є скульптури. Індекс вкрадених скульптур майже вдвічі більше, ніж кількість загублених картин. У п'ятірку предметів мистецтва, які найчастіше викрадають, потрапили кераміка, золото і срібло, а також старовинна зброя.

Україна посіла 8 місце в рейтингу країн, де часто крадуть предмети мистецтва, - Element Paints 01
Україна посіла 8 місце в рейтингу країн, де часто крадуть предмети мистецтва, - Element Paints 02
Україна посіла 8 місце в рейтингу країн, де часто крадуть предмети мистецтва, - Element Paints 03
Україна посіла 8 місце в рейтингу країн, де часто крадуть предмети мистецтва, - Element Paints 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060596
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору