EN|RU|UK
 Події
  1444  4

 Майно аеропорту "Одеса" заарештовано і передано в управління Агентству з розшуку та управління активами, - САП

Нерухоме майно міжнародного аеропорту "Одеса" і 75% акцій компанії, яка ним володіє (ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса"), передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі САП.

Зокрема, в управління АРМА передано приміщення аеропорту (в тому числі два термінали) загальною площею понад 65 тис. кв. м.

Арешт майна, орієнтовна вартість якого, за попередніми оцінками, сягає близько 2 млрд грн, забезпечить виконання завдань кримінального судочинства та стане підґрунтям для повернення майна територіальній громаді міста Одеси.

Як встановило слідство, у 2011 році, всупереч вимогам законодавства відбулось відчуження комунального майна міжнародного аеропорту "Одеса" на користь суб’єктів господарювання. Відчуження відбулось в результаті створення Одеською міською радою та ТОВ "Одеса аеропорт Девелопмент", бенефіціарними власниками якого на той момент були відомі місцеві одеські підприємці Борис Кауфман та Олександр Грановський, ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса", до статутного фонду якого було передано майно КП "Міжнародний аеропорт Одеса". У створеному ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" місцева громада отримала частку в розмірі 25% акцій, решта 75% відійшла приватним власникам".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060505
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору