EN|RU|UK
 За кордоном
  35932  250

 "Росія, безсумнівно, буде воювати", - Сурков розповів про епоху 14+ і "геополітичну самотність" Росії на найближчі сотні років

Помічник президента РФ Путіна Владислав Сурков, якого вважають куратором бойовиків на Донбасі, опублікував статтю про "геополітичну самотність" Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", стаття вийшла в журналі "Росія в глобальній політиці" під назвою "Самотність напівкровки" і присвячена взаєминам між Москвою і Заходом.

Сурков, зокрема, назвав 2014 рік, рік окупації Криму, завершенням "подорожі Росії на Захід, припиненням багаторазових і безплідних спроб стати частиною Західної цивілізації".

"З 14-го року і далі простягається невизначено довгий новий час, епоха 14+, в яку нас очікує сто (двісті? триста?) років геополітичної самотності", - написав помічник Путіна. Він стверджує, що в 2014 році відбулося "неминуче", було вирішено припинити "приниження" Росії.

Росія не змогла також стати частиною Сходу, тому, вважає Сурков, "тепер будуть затребувані ідеології третього шляху, третього типу цивілізації, третього світу, третього Риму".

Самотність, на його думку, не означає повну ізоляцію, безмежна відкритість також неможлива.

"Росія, безсумнівно, буде торгувати, залучати інвестиції, обмінюватися знаннями, воювати (війна - теж спосіб спілкування), брати участь у колабораціях, буде членом організацій, конкурувати і співпрацювати, викликати страх і ненависть, цікавість, симпатію, захоплення. Тільки вже без помилкових цілей і самозаперечення", - заявляє Сурков.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060393
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору