EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5306  9

 Із 34 банків окупантів у Криму залишилися працювати лише 10, - журналіст Клименко. ІНФОГРАФІКА

В окупованому Криму залишилося 10 російських банків, які працюють.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на українського журналіста, редактора видання BlackSeaNews, керівника проекту Майдан Закордонних Справ Андрія Клименка наказом Банку Росії від 09.04.2018 № ОД-891 з 09.04.2018 "відкликана ліцензія на здійснення банківських операцій у кредитної організації Товариство з обмеженою відповідальністю банк "ВВБ" ПАТ банк "ВВБ" (рег. № 1093, м Севастополь) ...".

"Це колишній банк "Ярославич", який у грудні 2015 в надії заробити грошей змінив прописку і переїхав з Ярославля в Севастополь ... Згідно з даними звітності, за величиною активів кредитна організація на 01.03.2018 посідала 179 місце в банківській системі Російської Федерації", - пише Клименко в Facebook.

Діяльність керівництва ПАТ Банк "ВВБ" призвела до утворення на балансі кредитної організації.

У грудні 2017 року через значний обсяг проблемних активів і майна, врахованого за завищеною вартістю, банк окупантів виявився нездатним виконувати вимоги кредиторів. Наказами Банку Росії була призначена тимчасова адміністрація з управління банком і введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

"Об'єктивне відображення вартості активів у звітності ПАТ Банк "ВВБ" за результатами проведеного тимчасовою адміністрацією обстеження фінансового стану банку призвело до повної втрати його власних коштів (капіталу). Крім того, ПАТ Банк "ВВБ" допускало неодноразові порушення вимог законодавства у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму в частині достовірності відомостей, які видавалися в уповноважений орган, в тому числі за операціями, що підлягають обов’язковому  контролю. Банк Росії неодноразово застосовував щодо ПАТ Банк "ВВБ" заходи наглядового реагування, в тому числі двічі вводив обмеження на залучення вкладів населення", - цитує Клименко повідомлення центробанку окупантів.

Журналіст також публікує інфографіку, яка відображає ситуацію з банками в окупованому Криму:

Із 34 банків окупантів у Криму залишилися працювати лише 10, - журналіст Клименко 01

 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3060288
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору